Sony KD-50X81J
Typ televizoru: Smart TV, Velikost Displeje: 125,7 cm, Typ displeje: LED, Rozlišení displeje: 3840 x 2160, Formát obrázku: 4K, Operační systém: Google TV, Speciální technologie: HDR, Obnovovací frekvence: 50 Hz
Specifikace produktu
Tento produkt je momentálně vyprodán
Technické specifikace
Všeobecné
Značka:
Sony
Uvedeno na ShopMania:
2021
MPN:
KD50X81JAEP, KD-50X81J, 50X81J
Typ televizoru:
Smart TV
Typ displeje:
LED
Velikost Displeje:
125,7 cm
Poměr stran:
16:9
Speciální technologie:
HDR
Formát obrázku:
4K
Formát obrazovky:
Plochý
Pozorovací úhel:
178/178
Barva:
Černá
Příslušenství:
Baterie, Dálkové ovládání, Uživatelský manuál
Držák VESA:
200 x 200
Smart TV
Operační systém:
Google TV
Verze operačního systému:
10
Živé vysílání videa:
HBO GO, Netflix, YouTube
Procesor:
X1
Mirroring:
Android
Hlasový asistent:
Google Assistant
Skladovací kapacita:
16 Gb
Audio/Video
Rozlišení displeje:
3840 x 2160
Technologie HDR:
HDR 10, HLG
Video technologie:
Auto Wide, Object-based HDR remaster, Precision Color Mapping
Digitální TV tuner:
DVB-C, DVB-S, DVB-S2, DVB-T, DVB-T2
Formáty zvuku:
DTS
Obnovovací frekvence:
50 Hz
Zvukové technologie:
Acoustic Auto Calibration, Dolby Atmos, Dolby Audio, DTS Digital Surround, X-Balanced Speaker
Počet reproduktorů:
2
Výkonnost reproduktorů:
20 W
Subwoofer:
Ne
Konektory
Bluetooth verze:
4.2
Wi-Fi připojení:
Bluetooth, Wi-Fi
Standardy Wi-Fi:
802.11ac
Konektory:
CI+, Composite, Ethernet RJ45, HDMI, Jack 3.5mm, RF Connector, S/PDIF, USB
Výkon
Energetická třída:
G
Provozní spotřeba energie:
86 W
Spotřeba energie v pohotovostním režimu:
0,5 W