Samsung 50AU9072
Typ televizoru: Smart TV, Velikost Displeje: 125 cm, Rozlišení displeje: 3840 x 2160, Formát obrázku: 4K, Operační systém: Tizen, Speciální technologie: HDR, Obnovovací frekvence: 50 Hz
Specifikace produktu
Tento produkt je momentálně vyprodán
Technické specifikace
Všeobecné
Značka:
Samsung
Uvedeno na ShopMania:
2021
MPN:
UE50AU9072UXXH, 50AU9072
Typ televizoru:
Smart TV
Velikost Displeje:
125 cm
Speciální technologie:
HDR
Formát obrázku:
4K
Formát obrazovky:
Plochý
Barva:
Černá
Příslušenství:
Dálkové ovládání, Napájecí kabel, Uživatelský manuál
Držák VESA:
200 x 200
Smart TV
Operační systém:
Tizen
Živé vysílání videa:
HBO GO, Netflix, YouTube
Mirroring:
Android, iOS
Hlasový asistent:
Bixby
Audio/Video
Rozlišení displeje:
3840 x 2160
Technologie HDR:
HDR 10, HDR 10+, HLG
Video technologie:
Crystal Processor 4K, Mega Contrast, UHD Dimming
Digitální TV tuner:
DVB-C, DVB-S2, DVB-T2
Obnovovací frekvence:
50 Hz
Počet reproduktorů:
2
Výkonnost reproduktorů:
20 W
Subwoofer:
Ne
Konektory
Bluetooth verze:
4.2
Wi-Fi připojení:
Bluetooth, Wi-Fi
Standardy Wi-Fi:
802.11ac
Konektory:
CI+, Ethernet RJ45, HDMI, RF Connector, S/PDIF, USB
Výkon
Spotřeba energie v pohotovostním režimu:
0,5 W