LG 28TQ515S-WZ
Typ televizoru: Monitor TV, Typ displeje: LED, Rozlišení displeje: 1366 x 768, Formát obrázku: HD, Operační systém: webOS, Obnovovací frekvence: 60 Hz
Specifikace produktu
Tento produkt je momentálně vyprodán
Technické specifikace
Všeobecné
Značka:
LG
Uvedeno na ShopMania:
2023
MPN:
LG 28TQ515S-WZ
Typ televizoru:
Monitor TV
Typ displeje:
LED
Poměr stran:
16:9
Formát obrázku:
HD
Formát obrazovky:
Plochý
Pozorovací úhel:
178/178
Barva:
Bílá
Příslušenství:
Baterie, Dálkové ovládání, Napájecí kabel
Držák VESA:
100 x 100
Smart TV
Operační systém:
webOS
Verze operačního systému:
22
Audio/Video
Rozlišení displeje:
1366 x 768
Obnovovací frekvence:
60 Hz
Počet reproduktorů:
2
Výkonnost reproduktorů:
5 W
Jas:
250 cd/m2
Konektory
Wi-Fi připojení:
Bluetooth, Wi-Fi
Konektory:
Audio RCA, CI+, HDMI, Toslink, USB
Výkon
Energetická třída:
E
Provozní spotřeba energie:
28 W
Spotřeba energie v pohotovostním režimu:
0,4 W